niedziela, 28 października 2012

kilka Tofifestowych zdobyczy cz. 2

Podczas zakończonego w piątek Tofifestu miałem okazję obejrzeć kilka ciekawych filmów np. "Mój rower" czy "Byc jak Kazimierz Deyna" oraz oczywiście zebrać sporo autografów. Kilka z nich opisanych zostało w poprzedniej notce. Jednak to teraz będzie ten najważniejszy. A jest on od świetnej aktorki - Krystyny Jandy, pierwszej kobiety, która stworzyła prywatny teatr w Warszawie. Aktorka spotkała się widzami Tofifestu, opowiadając m.in o tym jak została aktorką, a także wystąpiła z własnym monodramem "Shirley Valentine". Trochę sie na nia naczekałem ale warto było :P


Następny podpis jest od aktora i reżysera - Macieja Kowalewskiego, szerszemu gronu odbiorców znanemu z roli Franka w Lokatorach. Znacznie większą popularność przyniósł mu jednak teatr aniżeli film.


Natalia Szyguła urodziła się w 1982 roku w Chorzowie a karierę zaczynała jako modelka. Od kilku lat możemy ja oglądać na ekranach telewizyjnych, głównie z serialach (Pierwsza Miłość, Szpilki na Giewoncie)


Najbardziej zadowolony jestem jednak z podpisu Gabrieli Muskały, która należy do moich ulubionych aktorek. Na swoim koncie ma rolę m.in w serialu Londyńczycy czy niedawno powstałych filmach "Wymyk" oraz "Być jak Kazimierz Deyna". Ostatnio zaś możemy ja oglądać w serialu "Wszystko przed nami".
5 komentarzy:

 1. zapraszam do mnie do nowego bloga ;)mamnadzieje ze zmienisz linka z boku ;) http://autografycatharine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ;p
  zapraszam do mnie - potterowy autograf

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo udało Ci się zdobyć tych autografów! :) Mam pytanie film "Mój rower" ciekawy? Jakoś teraz wchodzi do kin, zwiastun nawet ciekawy, a jak jest faktycznie?

  OdpowiedzUsuń
 4. To jak znajdę wolną chwilę to się wybiorę do kina!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno warto iść:) na Tofifeście film wygrał ranking publiczności :)

   Usuń