poniedziałek, 11 sierpnia 2014

ciekawa zdobycz

 Autografy do mnie zbyt często nie przychodzą, bo i próśb nie wysyłam zbyt dużo. Jakis czas temu napisałem jednak e-maila do jednej z młodych i w sumie nieznanych szerszej publiczności aktorek. I dzisiaj przyszła do mnie odpowiedź.

Autograf złożony na zdjęciu wydrukowanym z komputera :) ciekawe rozwiązanie, ale jak sama autorka napisała nie ma pojęcia jak to mogłoby wyglądać :) Pewnie jestem jedyną osobą, która dotychczas poprosiła ja o autograf :) więc tym bardziej sie cieszę.

Oprócz autografu dostałem również bardzo ciekawy i mądry list, którym też sie pochwalę :)

Przepraszam,. że nie podaję imienia i nazwiska aktorki, ale nie chcę, żeby nagle dostała prośby od osób, które nawet jej nie znają :) a wiadomo, że mnóstwo "kolekcjonerów" zbierających na ilość i piszących do kogo popadnie. Zmazałem więc z autografu i listu dane identyfikacyjne :)Czekałem niecały miesiąc od momentu odpowiedzi  na mojego meila :)

5 komentarzy:

 1. Gratuluje i zapraszam do mnie http://autografy-maryni.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa, gratuluję pamiątki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć !
  Chciałam Cie zaprosić na mój blog na, którym to znajdziesz między innymi kolekcję moich autografów. Jeśli chcesz możemy się informować o nowych postach, dodać do linków i obserwować swoje blogi. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń