piątek, 28 grudnia 2012

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska - urodzona 14 marca 1984 w Nowym Mieście Lubawskim - polska aktorka i piosenkarka. Znana głównie z roli Wiktorii Consalidy z serialu "Na Dobre i Na Złe". Wraz z Agnieszką Judycką i  Moniką Węgiel - Jarocińską tworzy jazzowo/bluesowy zespół Amok.


Wysłałem: 9.11.2012
Otrzymałem: 28.12.2012

Adres:
Teatr Współczesny
ul. Mokotowska 13
00-640 Warszawa

7 komentarzy:

 1. Gratuluję! Zdjęcia wysłane, czy otrzymane?
  Bo widzę, że prawie każdy dostaje inne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego blooga: autografy-agaty.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog :) ale mam jedno pytanie: czy naprawdę jak się wyśle list to otrzyma się autograf i co trzeba w tym liście napisać? I czy trzeba wysłać własne zdjęcie i kopertę z przyklejonym znaczkiem i adresem zwrotnym? Ja bardzo lubię panią Kasię i kilka razy wyczekiwałam od teatrem na autograf, ale nigdy mi się nie udało go zdobyć :( Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmm czy otrzymasz autograf? Raczej tak. Sporo gwiazd odpisuje, choć oczywiście nie zawsze. W liscie piszesz prośbę o autograf, ewentualnie coś od siebie np. za co lubisz daną aktorkę/aktora czy kogokolwiek innego :)Koperta zwrotna ze znaczkiem raczej obowiązkowa. Zdjęcie też dorzuciłbym, aby p. Kasia miała na czym złożyć podpis ;)

   Usuń
 4. Cześć, mam pytanie, co napisałeś w liście z prośbą o autograf, mam z tym spory problem - nie bardzo wiem co napisać i potrzebuję rady/pomocy.?

  OdpowiedzUsuń