piątek, 18 stycznia 2013

Daria Antończyk

Daria Antończyk - urodzona 16 grudnia 1983 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Polska piłkarka nożna, grajaca na pozycji bramkarki w RTP Unii Racibórz i Reprezentacji Polski.


Cóż pewnie niewielu kojarzy powyższą zawodniczkę. Piłka nożna kobiet bowiem nie jest zbyt popularną dyscypliną w naszym kraju. Szkoda, bo dziewczyny również potrafią widowiskowo grać. Ja sam niewiele dotychczas na ten temat wiedziałem,znałem może ze dwa kluby, ale bodajże w czerwcu w Toruniu nasza kadra grała mecz to poszedłem z ciekawości i przy okazji bliżej zainteresowałem sie tą dyscypliną. Teraz zdarza mi się w miarę regularnie śledzić wyniki. No i polskie kluby regularnie grają w Lidze Mistrzyń :)

Wysłałem : 8.12.2012
Otrzymałem : 18.01.2013

Pisałem na adres

RTP Unia Racibórz
ul. Zamkowa 4
47-400 Racibórz

Oprócz moich podpisanych zdjęć otrzymałem również dość długi list od Pani Darii :)

3 komentarze:

 1. Gratuluję nie jestem fanem piłki, a co ja widzę pisałeś do Raciborza, ja do tego miasta uczęszczam do szkoły, nawet wiem gdzie jest tam ulica Zamkowa ;)Lecz mieszkam we wsi nieopodal tego pięknego miasta ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak, z damskich sportowców Polacy zazwyczaj kojarzą tylko siatkarki i piłkarki ręczne, no i "solistki" jak Agnieszka Radwańska czy Otylia Jędrzejczak...
  Ja oczywiście też nie znam tej Pani, ale ja i sport dość rzadko się sobą interesujemy...
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  mj-kolekcjonuje

  OdpowiedzUsuń